Rahat, şık, yalın, ışıl ışıl ve hayat dolu

2015 yazının trend renkleri mavi, sarı tonları ve beyaz, Hooyo koleksiyonunda da öne çıkıyor. Mercan rengi ile birlikte puantiyeler ve floral baskılar da koleksiyonun sıcak ve canlı tonlarını oluşturuyor.

Model yelpazesi de anne adaylarının tüm ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere tasarlandı. Rahat casual elbiseler, bluzlar ve pantolonlar, Hooyo 2015 yaz koleksiyonun öncelikli modelleri. Elbiseler anne adayları için serin bir yaz alternatifi sunarken, bluz ve pantolonlar da kullanım rahatlığı ve şıklığın altını çiziyor.

Tulumlar ve rahat kesimli pantolonlar, sadece bir ayakkabı değişikliği ile hem gece hem de gündüz için göz alıcı tercihler. Geceleri ışıl ışıl parlamak isteyenleri ise zarif detaylarıyla fark yaratan gece elbiseleri bekliyor.

Hooyo, anne adaylarını son yıllarda casual ve ofis giyimin vazgeçilmez unsuru haline gelen kalem eteklerden de mahrum etmedi. Sezonun önemli trendlerinden bermuda şort da anne adayları için konfor sunuyor. Kimono da Hooyo yazının diğer anahtar ve joker parçası. Tişört, atlet ve tayt alternatifleri ise anne adayları için evde veya spor salonunda şıklığın garantisi.