Hooyo’dan sevgili anne ve anne adayları için eğlenceli bir yarışma: Hooyo sosyal medya hesaplarındaki yarışma görselini beğenin ve “herkese açık” olarak paylaşın, 5 adet emzirme tişörtünden birini kazanma şansı elde edin.10 Mayıs 2015 saat 23:00’e kadar vaktiniz var.

Hooyo, Anneler Günü Yarışması Katılım Koşulları

  1. 10 Mayıs Hooyo Annleler Günü Yarışması 9 Mayıs 2015 saat 17.30’da https://www.facebook.com/hooyotr, https://twitter.com/hooyotr, https://instagram.com/hooyotr/, adresleri üzerinde başlayacaktır.
  2. Bu yarışmaya Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarınızdan biri ile bir kez katılabilirsiniz.
  3. Yarışmaya katılmak için 9 Mayıs tarihinde yayınladığımız yarışma fotoğrafını Facebook; için herkese açık olarak paylaşarak ve beğenerek, Twitter için; retweet yaparak, Instagram için; beğenerek veya repost yaparak yarışmaya katılabilirsiniz. 11 Mayıs günü tüm katılımcılar arasından belirlenecek 5 kişi, Hoyoo, Hamile emzirme T-Shirt – ES 1003 kazanacaktır.
  4. Yarışma 10 Mayıs 2015, saat 23.00’a kadar devam edecektir.
  5. Kazanan kişiler 11 Mayıs tarihinde https://www.facebook.com/hooyotr, https://twitter.com/hooyotr, https://instagram.com/hooyotr/ sayfalarında, Hooyo web sitesinde ve Facebook notlar kısmında açıklanacaktır.
  6. Yarışmaya,18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül gönderimi gerçekleşmez.
  7. Hooyo, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
  8. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
  9. Hooyo tarafından düzenlenen 10 Mayıs Hooyo Annleler Günü Yarışması’na katılmanız durumunda sadece 1 adet Hoyoo, Hamile emzirme T-Shirt – ES 1003 kazanabilirsiniz. Aynı isim ve soyadı ile birden fazla hediye kazanılamaz.
  10. Yarışmaya sadece Türkiye’den yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.

Kazananlar

Facebook; Semra T Gvnç

Instagram; saadetagcicek, serpil.mutlu.01, falay.hatice, yedek: nur_uluc

Bilgilendirme: Bir katılımcımızın yarışma koşullarında yer alan aynı isim ve soyadı ile birden fazla hediye kazanılamaz koşulunu karşılayamamasından dolayı Instagram kazananlarından biri yedek talihlimiz “nur_uluc” olarak belirlenmiştir.

Twitter; @sevmlikiz

NOT: Kazananların hediyelerini alabilmeleri için isim, soyad, adres, telefon numarası ve beden bilgilerini, hatasız bir şekilde 14 Mayıs 2015 saat 21.00 tarihine kadar info@hooyo.com.tr adresine mail olarak göndermelerini rica ediyoruz. Tüm kazananları tebrik ederiz.

Tüm soru ve görüşleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.