Hooyo’dan yepyeni bir Facebook yarışması daha. Hooyo elbiseleri anne adayları tarafından çok beğeniliyor, biz de bu beğeniye kayıtsız kalamadık ve beğenildikçe fiyatı düşen hamile elbisemizi duyurmak istedik. Hooyo, hamile puantiyeli kolsuz elbisemiz bir hafta boyunca paylaşılmayı ve beğenilmeyi bekleyecek, beğenildikçe de sizin için fiyatını düşürecek.

Yarışma Katılım Koşulları.

1. Hooyo Beğenildikçe Fiyatı Düşen Elbise Yarışması 17 Haziran 2015 saat 10.30’da https://www.facebook.com/hooyotr adresi üzerinde başlayacaktır.

2. Bu yarışmaya Facebook hesaplarınızdan biri ile bir kez katılabilirsiniz.

3. Yarışmaya katılmak için 17 Haziran tarihinde yayınladığımız yarışma fotoğrafının Facebook; için Herkese Açık ‘public’ olarak paylaşmanız ve kendi hesabınız üzerinde ‘herkese açık‘ olarak paylaştığınız bu görsele beğeni almanız gerekmektedir.

facebook-herkese-acik-paylasim

4. Herkese açık olarak paylaştığınız yarışma fotoğrafına alacağınız her beğenme ‘Like’ için ilgili ürünün 179,5TL olan site fiyatından 2TL indirim hakkı kazanılacaktır.

5. Paylaştığıınız yarışma görseline 55 adetin üzerinde beğeni almanız durumunda kazanabileceğiniz indirim miktarı en fazla 110TL olacaktır.

6. 10 adet beğeninin altında kalan paylaşımlar dikkate alınmayacak ve bu paylaşımlar için indirim hakkı kazanılamayacaktır.

7. Katılımcıların kendi paylaşımları üzerinden aldıkları beğenileri belgeleyebilmeleri için paylaşımlarını “Herkese Açık” olarak yapmış olmaları ve 26 Haziran 2015 tarihine kadar kadar bu paylaşımlarını silmemeleri gerekmektedir aksi durumlarda indirim hakkı kazanılamayacaktır.

8. Yarışma 23 Haziran 2015, saat 23.59‘a kadar devam edecektir.

9. Yarışma stoklarla sınırlı olup yarışmaya dahil olan ürün miktarı 2 adet ‘S’ beden, 2 adet ‘M’ beden, 2 adet ‘L’ beden toplam 6 adet ürün ile sınırlıdır.

10. Yarışmaya ayrılan stoğun üzerinde katılım gerçekleşmesi durumunda katılımcıların paylaşım tarihi baz alınarak ilk paylaşım yapan katılımcıdan itibaren stok miktarı kadar yarışmaya katılan ve en yüksek beğeniye sahip paylaşımı yapan katılımcılar dikkate alınacaktır.

11. Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül gönderimi gerçekleşmez.

12. Hooyo, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

13. Hooyo tarafından düzenlenen 17 Haziran Beğenildikçe Fiyatı Düşen Elbise Yarışması’na katılmanız durumunda sadece 1 adet Hooyo, Hamile puantiyeli kolsuz elbise – ES 5006 için indirim kazanabilirsiniz. Aynı isim ve soyadı ile birden fazla indirim hakkı kazanılamaz. Kazanılan indirim hakkı bir başkasına devredilemez.

14. Yarışmaya sadece Türkiye’den yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.

15. Yarışmayı kazananların indirim kuponlarını alabilmeleri için geçerli e-posta adreslerini info@hooyo.com.tr adresine 26 Haziran 2015 tarihine kadar e-posta ile iletmeleri gerekmektedir.

16. Yarışmada kazanlıacak indirim kuponları 15 gün süre ile geçerli olacak ve başka indirim kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

17. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.