2016 sonbahar kış modasının trend renklerleri, parlak kırmızı, şarap rengi, bordo, petrol rengi, orman yeşili, bakır, kiremit ve koyu turuncu Hooyo’nın 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunda da ön plana çıkıyor.

Modacıların “2015 yılının rengi” olarak belirlediği şarap rengi ve kırmızı tonlarının tek renk olarak elbiselerde kullanımı zarif ve şık bir görüntü ortaya çıkarırken, bu canlı renkler siyah renkler veya aksesuvarlarla kombinlendiğinde keskin bir gençlik hissi veriyor. Hooyo 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda kırmızı tonlarının hakimiyeti petrol mavisi ve orman yeşili ile dengeleniyor.

Hooyo sonbahar kış 15/16 İNCELE

  
Hooyo’nun desenlerinde ise iki ana tema göze çarpıyor. Siyah beyaz ağırlıklı grafik ve geometrik desenler, ayrıca sezonun ana renklerinden oluşan neşeli çizimler. Hooyo’nun ana tasarım felsefesi olan minimalist zamansız tasarımlar bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Akıcı ve kaliteli kumaşlar derin V yakalar ve sade kesimlerle birleşerek bir saflık duygusu yaratıyor.

Hooyo 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda model yelpazesi de anne adaylarının tüm ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere tasarlandı. Hamileliğin her ayında ve doğum sonrasında da giyilebilecek esnek kumaşlarla üretilmiş smart casual elbiseler; kalem etekler; bluzlar; emzirme özelliği olan elbise ve tişörtlerin yanı sıra giyildiğinde yüzde 47 oranında esneyen, yıkandığında yüzde 95 oranında toplayan denim pantolonlar; karınları destekleyen taytlar; pelerinler ve gece elbiseleri ile Hooyo, ofiste, sporda, alışverişte kısacası hayatın her alanında anne adaylarının yanında.

Hooyo Sonbahar Kış 15/16 - Koleksiyon

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Dream

149,90TL

Volan detayları ve feminen formuyla yazın trendlerini yansıtan emzirme özellikli elbisenizi aksesuar değişikliği ile gündüzden geceye taşıyabilirsiniz.

Stok Kodu: HY005904 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Uma

159,90TL

Uma kırmızının enerjisi ile tek parça şıklık sunuyor. Hem zarif ve rahat formu hem de sezonun trendi kol detayı ile tüm gözler üzerinizde olacak. Emzirme özelliği ile hamilelik sonrasında da sizinle.

Stok Kodu: HY005879 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Kruvaze Elbise Gina

139,90TL

Yazı yansıtan harika rengi ile GINA gardırobunuza pozitif enerjiyi taşıyacak. Kruvaze üst kesimi ile rahatlık garantisi veren GINA aynı zamanda emzirme özelliği ile doğum sonrasında da sizinle.

Stok Kodu: HY005862 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Irika

149,90TL

Rengi, sırt kısmındaki modern detaylı üst parçası ve kalem etek formu ile giydiğiniz an şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Emzirme özelliği doğum sonrasında da emzirme özgürlüğüne olanak tanıyor.

Stok Kodu: HY005850 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Darcy

149,90TL

Ön kısmındaki volan detayı ile feminen duruşu güçlendirirken, rengi ve modeli göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Emzirme özelliği sayesinde Darcy uzun süre sizinle.

Stok Kodu: HY005839 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Melody

149,90TL

Spor kesimi, kumaşı, rengi ile yazın vazgeçilmezi olmaya aday. Sezonun öne çıkan nakış trendini Melody ile yakalayabilirsiniz. Emzirme özelliği doğum sonrasında da emzirme rahatlığı sağlayacak.

Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Rose

149,90TL

Gündüz ya da gece, Rose ile zarif ve romantik görünümünüzü güçlendirebilirsiniz. Rose emzirme özelliği ile doğum sonrasında kullanım konforu vadediyor.

Stok Kodu: HY005820 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Myra

139,90TL

Romantik çiçek desenleri ve yaz ferahlığını hissettiren rengi ile MYRA içinizdeki neşeyi dışınıza yansıtıyor. Emzirme özelliği ile hamilelik dönemi sonrasında da emzirme konforu sağlıyor.

Stok Kodu: HY005804 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Elbise Ella

139,90TL

Siyahın sezonun modası çiçek desenleriyle buluştuğu elbise ELLA. Siyah renkten vazgeçmeyeler kadar çiçek tutkunlarının da favorisi olacak. Emzirme özelliği sayesinde dokuz ay sonunda da sizinle.

Stok Kodu: HY005795 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , ,
Devamını oku

Hamile Emzirme Özellikli Kolsuz Elbise Bella

139,90TL

Rahatlıkla esneyebilen kumaşı ve emzirme özelliği sayesinde hamilelik sonrasında da giyebileceğiniz şık bir elbise.

Stok Kodu: HY005785 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , , ,
Devamını oku