Hooyo ürünleri, satış noktaları, teslimat, online satış ve iade işlemleri ile ilgili merak ettikleriniz…

Üye olmak ücretli midir?

Online alışveriş üyeliğimiz ücretsizdir.

Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Online olarak yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?

Online alışveriş sitesine giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Online Alışveriş sitemizden kredi kartı bilgilerinizi girmeden "Banka Havalesi" veya "Kapıda Ödeme" seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sitemizden kredi kartı ile de alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır. Sitemizde kredi kartı ile satın alma işlemleri için PayU ödeme altyapısı kullanılmaktadır.

PayU ödeme alt yapısı nedir?

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 100 binden fazla üye işyerine 220 farklı ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 3.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

Sitemiz üzerinden kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde eğer Akbank veya Yapı Kredi kartlarını (banka veya kredi kartı) kullanırsanız bu alışverişlere istinaden ekstrenizde "işyeri adı" kısmında "PayU_TR-Hooyo" yer alacaktır; bunun dışında kullandığınız kartlarda ise bu alanda "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Eğer alışverişinizi banka havalesi ile yaptıysanız lütfen para transferi açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı unutmayınız. Sipariş numarası belirtilmemesi durumunda siparişiniz işleme alınmayacaktır. Banka havalesi gönderim işlemini tamamladıktan sonra sitemizde yer alan iletişim formunu kullanarak havale bildirimi yapmanız gerekmektedir. PayPal ve kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Hafta içi saat 16:00'ya kadar siparişini verip, ödemesini yaptığınız ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.

Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?

Kargo ücreti, her sipariş için 10 TL olarak belirlenmiştir. 150 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Gönderim alanlarınız nereleridir?

Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.

Alışveriş sitesinden aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Alışveriş sitemizden aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde son kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir.

Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde Kredi Kartı ve Banka Havalesi ile gerçekleşen ödemelerde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (15) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir.

Kapıda Ödeme seçeneği ile gerçekleşen ödemelerde, ürün tarafımıza ulaşmış olsa dahi, iade işleminin gerçekleşmesi için kargo firmasının ilgili bedeli tarafımıza aktarması beklenecektirKapıda ödeme yöntemi seçilmesi durumunda ödeme yöntemi farkından kaynaklanan tutarın iadesi yapılmayacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin ücretinin iadesinin gerçekleşebilmesi için tarafınızdan firmamıza bir hesap numarasının bildirilmesi zorunludur.

Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

İade edeceğiniz ürün, en yakın "Aras Kargo" şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar için kargo ücreti göndericiye aittir aksi hallerde kargo teslim alınmayacaktır. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. İade edeceğiniz ürüne ait fatura ürün ile tarafımıza gönderilmelidir. Faturası olmayan ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır.

Alışveriş Sitesi'nden aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?

Alışveriş sitemizden aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, iletişim formunu doldurarak değişimini talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler "Aras Kargo" ile karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar için kargo ücreti göndericiye aittir aksi hallerde kargo teslim alınmayacaktır. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir..

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?

Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir, incelemeye gönderilen ürünlere garanti prosedürü uygulanacaktır. İade edeceğiniz ürün, en yakın "Aras Kargo" şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar için kargo ücreti göndericiye aittir aksi hallerde kargo teslim alınmayacaktır.

Garanti Prosedürü

*Şikayete konu olan ürünler firmamız tarafından incelenmektedir.
*Üretime dayalı bir hata içerdiği taktirde iadesi alınmaktadır.
*Kullanımla bağlantılı oluşmuş ve hatalı temizleme işlemleri nedeniyle zarar görmüş ürünlerin iadesi alınması mümkün değildir.

İade ve değişim için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?
Mana Tasarım Tekstil Sanayi ve Ticaret İstanbul Vizyon Park Yenibosna Merkez Mah 29 Ekim Cad. Blok No:5 Kat: 6 Ofis: 99 Çobançeşme-Yenibosna Bahçelievler/İstanbul, Türkiye